серйозні знайомства Київ, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Полтава

Christian Dating Service for Marriage

САЙТ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ

знайомства для шлюбу та серйозних стосунків ЖЖСайт серйозних знайомств

Christian Dating Service

Сайт знакомств по-русски

 
Ваш номер 
пароль 
для клієнтів

Як користуватись сайтом серйозних знайомств для досягнення результату

Легко зустріти самотню людину, нескладно знайти випадкову людину для спілкування, але як складно знайти споріднену душу! Наш сайт знайомств для шлюбу та тривалих стосунків призначений саме для цього – знайти свою другу половинку, яку Ви так довго і безуспішно шукали. Причому робити це з мінімальними затратами часу на листування і навіть зовсім без листування! До речі, 95% наших клієнтів користуються сайтом знайомств БЕЗКОШТОВНО!

Реєстрація на сайті знайомств для шлюбу та серйозних стосунків 1. РЕЄСТРАЦІЯ на сайті знайомств для шлюбу       БЕЗКОШТОВНО!
a. Перевірка електронної пошти. Для серйозного знайомства це необхідно!
b. Заповнення анкети сайту знайомств для шлюбу та тривалих стосунків
c. Психометричний тест сайту знайомств для шлюбу
d. Власно оголошення-презентація (розповідь, заголовок і т.п.)
e. Завантаження фото для наступної обробки на сайті знайомств

Якщо Вас НЕ цікавлять безкоштовні послуги або Ви не довіряєте нашим гарантіям конфіденційності та не хочете надавати своє фото і розповідь, можете скористатись платною послугою НЕВИДИМКА і отримати доступ до бази даних і оголошень потенційних партнерів з правом необмеженного листування з ними без створення власного оголошення   >>>

Пошук на сайті знайомств для шлюбу та серйозних стосунків! 2. ПОШУК потенційних партнерів на сайті       БЕЗКОШТОВНО!
a. On-line: Ви отримуєте повний доступ до оголошень Ваших потенційних партнерів з вичерпним описом, а привілейованим членам можна одразу надсилати листа.
b. Off-line: Ваше оголошення бере участь в кожному пошуку, що здійснюється на сайті знайомств для шлюбу. Не забувайте РЕГУЛЯРНО перевіряти поштову скриньку, вказану при реєстрації! Якщо Ви не збираєтесь цього робити, краще одразу йдіть на розважальні сайти знайомств для недолугих громадян.

ОПТИМІЗАЦІЯ ОГОЛОШЕННЯ: 1. Пристойна світлина. 2. Текст самого оголошення. 3. Відсутність помилок у запиті на проведення пошуку потенційних партнерів.

Додаткові послуги сайту знайомств для шлюбу та тривалих стосунків 3. ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ сайту знайомств для шлюбу
a. Написати НЕ-привілейованому партнеру
b. Привілейоване членство, режим НЕВИДИМКА
c. Професійний переклад

І не забувайте – на відміну від інших сайтів знайомств на нашому сайті знайомств для шлюбу та тривалих стосунків НЕМАЄ ПОТРЕБИ ПИСАТИ ЛИСТИ, щоб дізнатись про людину – достатньо уважно прочитати її оголошення!

ВІДГУКИ ПРО САЙТ ЗНАЙОМСТВ ДЛЯ ШЛЮБУ ТА СЕРЙОЗНИХ СТОСУНКІВ:

Добрий день, шановна адміністрація! Хочу висловити свої схвальні відгуки, а також кілька пропозицій. Перш за все хочу подякувати Вам за однозначно правильну ідею і високу мораль. Хоча принцип фільтрації за сумісністю й не єдиний (напр. www.xxxur.ru), проте досить ефективний, результати пошуку на подібних сайтах частіше викликають розчарування й образу на розробників тесту за непрофесійний підхід. Невідомо навіть, випадкові ці результати взагалі, чи проблема в неточностях при проходженні тесту. У Вас же тест значно простіший, але підбір виконується по найголовніших життєвих цінностях партнерів, чого в більшості випадків достатньо. Як би там не було, а бажання негайно сплатити 25 грн. при першому ж погляді на фото виникає вперше, хоч це й не перший мій сайт... Що буде далі, не знаю, та серйозних претензій до розробників сайту немає. Є пропозиція: на ключові запитання учасників давати публічні відповіді поряд із коментарем – це дозволить багатьом отримати відповіді на свої запитання без необхідності писати Вам.
Є зауваження: в розповідях учасників є випадки "сміття" замість власне тексту. Приділяйте більше уваги модерації!
І, нарешті, є побажання. Побажання працювати далі. Ви потрібні людям!

Роман

>> інші відгуки про сайт знайомств для шлюбу >>

забули номер / пароль?
розпочати реєстрацію!
пошук по вебсайту

християнські знайомства
православні знайомства
знайомства інвалідів
історія, допомога сайту
переклад онлайн
стати V.I.P./НЕВИДИМКОЮ
    ЗАРАЗ:
2 осіб online
6938 членів
з 71 країн
>>ще статистика>>
знайомства для шлюбу
Adam-i-Eva © 2003-2018
сайт знакомств ru