серйозні знайомства Київ, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Полтава

Christian Dating Service for Marriage

САЙТ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ

знайомства для шлюбу та серйозних стосунків ЖЖСайт серйозних знайомств

Christian Dating Service

Сайт знакомств по-русски

 
Ваш номер 
пароль 
для клієнтів

Як користуватись сайтом серйозних знайомств для досягнення результату

Легко зустріти самотню людину, нескладно знайти випадкову людину для спілкування, але як складно знайти споріднену душу! Наш сайт знайомств для шлюбу та тривалих стосунків призначений саме для цього – знайти свою другу половинку, яку Ви так довго і безуспішно шукали. Причому робити це з мінімальними затратами часу на листування і навіть зовсім без листування! До речі, 95% наших клієнтів користуються сайтом знайомств БЕЗКОШТОВНО!

Реєстрація на сайті знайомств для шлюбу та серйозних стосунків 1. РЕЄСТРАЦІЯ на сайті знайомств для шлюбу       БЕЗКОШТОВНО!
a. Перевірка електронної пошти. Для серйозного знайомства це необхідно!
b. Заповнення анкети сайту знайомств для шлюбу та тривалих стосунків
c. Психометричний тест сайту знайомств для шлюбу
d. Власно оголошення-презентація (розповідь, заголовок і т.п.)
e. Завантаження фото для наступної обробки на сайті знайомств

Якщо Вас НЕ цікавлять безкоштовні послуги або Ви не довіряєте нашим гарантіям конфіденційності та не хочете надавати своє фото і розповідь, можете скористатись платною послугою НЕВИДИМКА і отримати доступ до бази даних і оголошень потенційних партнерів з правом необмеженного листування з ними без створення власного оголошення   >>>

Пошук на сайті знайомств для шлюбу та серйозних стосунків! 2. ПОШУК потенційних партнерів на сайті       БЕЗКОШТОВНО!
a. On-line: Ви отримуєте повний доступ до оголошень Ваших потенційних партнерів з вичерпним описом, а привілейованим членам можна одразу надсилати листа.
b. Off-line: Ваше оголошення бере участь в кожному пошуку, що здійснюється на сайті знайомств для шлюбу. Не забувайте РЕГУЛЯРНО перевіряти поштову скриньку, вказану при реєстрації! Якщо Ви не збираєтесь цього робити, краще одразу йдіть на розважальні сайти знайомств для недолугих громадян.

ОПТИМІЗАЦІЯ ОГОЛОШЕННЯ: 1. Пристойна світлина. 2. Текст самого оголошення. 3. Відсутність помилок у запиті на проведення пошуку потенційних партнерів.

Додаткові послуги сайту знайомств для шлюбу та тривалих стосунків 3. ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ сайту знайомств для шлюбу
a. Написати НЕ-привілейованому партнеру
b. Привілейоване членство, режим НЕВИДИМКА
c. Професійний переклад

І не забувайте – на відміну від інших сайтів знайомств на нашому сайті знайомств для шлюбу та тривалих стосунків НЕМАЄ ПОТРЕБИ ПИСАТИ ЛИСТИ, щоб дізнатись про людину – достатньо уважно прочитати її оголошення!

ВІДГУКИ ПРО САЙТ ЗНАЙОМСТВ ДЛЯ ШЛЮБУ ТА СЕРЙОЗНИХ СТОСУНКІВ:

Добрий день, панове!
Два роки користувався Вашими послугами і в цілому задоволений, так як доводилось зустрічатись з Вашими користувачами ( нашими можливими партнерами :) ) і приємно, що це люди дійсно реальні з своїми вимогами і проблемами, тобто як в житті і повинно бути. Чесно кажучи, думав, що за такий час вже вирішу питання вибору свого супутника життя, але... То ж довелось звернутись до Вас ще раз. У мене до Вас таке запитання-пропозиція. Два роки користувався послугою "невидимка", хочу скористатись ще раз.
...А всім, хто працював і працює на даному сайті, безмежна подяка за роботу і всього найкращого як в роботі, так і в особистому житті теж.
Дякую, що Ви завжди відповідаєте на листи. При цьому досить щиро. Я майже повністю погоджуюсь з Вашою думкою. Відносно мене, я завжди поважав Вашу роботу і висловлював це як словами в листах так і оплатою.

З повагою Олександр.

>> інші відгуки про сайт знайомств для шлюбу >>

забули номер / пароль?
розпочати реєстрацію!
пошук по вебсайту

християнські знайомства
православні знайомства
знайомства інвалідів
історія, допомога сайту
переклад онлайн
стати V.I.P./НЕВИДИМКОЮ
    ЗАРАЗ:
2 осіб online
6948 членів
з 71 країн
>>ще статистика>>
знайомства для шлюбу
Adam-i-Eva © 2003-2018
сайт знакомств ru