серйозні знайомства Київ, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Полтава

Christian Dating Service for Marriage

САЙТ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ

знайомства для шлюбу та серйозних стосунків ЖЖСайт серйозних знайомств

Christian Dating Service

Сайт знакомств по-русски

 
Ваш номер 
пароль 
для клієнтів

ХРИСТИЯНСЬКИЙ САЙТ ЗНАЙОМСТВ ДЛЯ ШЛЮБУ

Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, – і стануть вони одним тілом. (Буття 2:24)

Цей сайт знайомств створений православними християнами, але призначений для християн різних конфесій, віруючих інших релігій, і навіть для невіруючих. "Чоловік бо невіруючий освячується в дружині, а дружина невіруюча освячується в чоловікові. А інакше нечисті були б ваші діти, тепер же святі. (1 Кор. 7:14)"

Це – сайт знайомств для шлюбу, який базується на християнських сімейних засадах, всі користувачі поділяють серйозний погляд на сім'ю та любов. Вперше в пострадянському Інеті вдалось об'єднати на одному сайті чесність, порядність і високу ефективність – для пошуку супутника життя в нас не треба лопатити вручну багатотисячну базу даних і писати сотні листів, це дійсно сайт серйозних знайомств! Лише прочитайте найромантичніший відгук про найпрактичніший сайт знайомств

Створивши докладне оголошення на християнському сайті знайомств, в якому серед десятків інших параметрів Ви задаєте конфесію бажаного партнера та місце, яке займає релігія в його/її житті, Ви формуєте детальний запит на проведення пошуку потенційних партнерів. Згідно Вашого запиту програма відкине явно невідповідні оголошення і Вашої увазі будуть запропоновані найдетальніші оголошення потенційних партнерів. Інші сайти знайомств надають зовсім мало інформації про своїх клієнтів, що компенсується фантазіями, домислами та безкінечним листуванням, що неминуче призводить до розчарувань.

Ми гарантуємо конфіденційність і, завдяки 100% модерації, відсутність розпусних та несерйозних оголошень. Найвища інформативність і комплексний пошук збережуть безліч часу. Аби шукати супутника життя БЕЗКОШТОВНО, без зайвого листування, створіть докладне оголошення з фотографією. В якості альтернативи пропонується платна послуга НЕВИДИМКА – доступ до бази даних і право на необмежене листування з потенційними партнерами без створення оголошення.

ВІДГУКИ ПРО САЙТ ЗНАЙОМСТВ ДЛЯ ШЛЮБУ ТА СЕРЙОЗНИХ СТОСУНКІВ:

Добрий день, шановна адміністрація! Хочу висловити свої схвальні відгуки, а також кілька пропозицій. Перш за все хочу подякувати Вам за однозначно правильну ідею і високу мораль. Хоча принцип фільтрації за сумісністю й не єдиний (напр. www.xxxur.ru), проте досить ефективний, результати пошуку на подібних сайтах частіше викликають розчарування й образу на розробників тесту за непрофесійний підхід. Невідомо навіть, випадкові ці результати взагалі, чи проблема в неточностях при проходженні тесту. У Вас же тест значно простіший, але підбір виконується по найголовніших життєвих цінностях партнерів, чого в більшості випадків достатньо. Як би там не було, а бажання негайно сплатити 25 грн. при першому ж погляді на фото виникає вперше, хоч це й не перший мій сайт... Що буде далі, не знаю, та серйозних претензій до розробників сайту немає. Є пропозиція: на ключові запитання учасників давати публічні відповіді поряд із коментарем – це дозволить багатьом отримати відповіді на свої запитання без необхідності писати Вам.
Є зауваження: в розповідях учасників є випадки "сміття" замість власне тексту. Приділяйте більше уваги модерації!
І, нарешті, є побажання. Побажання працювати далі. Ви потрібні людям!

Роман

>> інші відгуки про сайт знайомств для шлюбу >>

забули номер / пароль?
розпочати реєстрацію!
пошук по вебсайту

християнські знайомства
православні знайомства
знайомства інвалідів
історія, допомога сайту
переклад онлайн
стати V.I.P./НЕВИДИМКОЮ
    ЗАРАЗ:
3 осіб online
6945 членів
з 71 країн
>>ще статистика>>
знайомства для шлюбу
Adam-i-Eva © 2003-2018
сайт знакомств ru