серйозні знайомства Київ, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Полтава

Christian Dating Service for Marriage

САЙТ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ

знайомства для шлюбу та серйозних стосунків ЖЖСайт серйозних знайомств

Christian Dating Service

Сайт знакомств по-русски

 
Ваш номер 
пароль 
для клієнтів

ХРИСТИЯНСЬКИЙ САЙТ ЗНАЙОМСТВ ДЛЯ ШЛЮБУ

Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, – і стануть вони одним тілом. (Буття 2:24)

Цей сайт знайомств створений православними християнами, але призначений для християн різних конфесій, віруючих інших релігій, і навіть для невіруючих. "Чоловік бо невіруючий освячується в дружині, а дружина невіруюча освячується в чоловікові. А інакше нечисті були б ваші діти, тепер же святі. (1 Кор. 7:14)"

Це – сайт знайомств для шлюбу, який базується на християнських сімейних засадах, всі користувачі поділяють серйозний погляд на сім'ю та любов. Вперше в пострадянському Інеті вдалось об'єднати на одному сайті чесність, порядність і високу ефективність – для пошуку супутника життя в нас не треба лопатити вручну багатотисячну базу даних і писати сотні листів, це дійсно сайт серйозних знайомств! Лише прочитайте найромантичніший відгук про найпрактичніший сайт знайомств

Створивши докладне оголошення на християнському сайті знайомств, в якому серед десятків інших параметрів Ви задаєте конфесію бажаного партнера та місце, яке займає релігія в його/її житті, Ви формуєте детальний запит на проведення пошуку потенційних партнерів. Згідно Вашого запиту програма відкине явно невідповідні оголошення і Вашої увазі будуть запропоновані найдетальніші оголошення потенційних партнерів. Інші сайти знайомств надають зовсім мало інформації про своїх клієнтів, що компенсується фантазіями, домислами та безкінечним листуванням, що неминуче призводить до розчарувань.

Ми гарантуємо конфіденційність і, завдяки 100% модерації, відсутність розпусних та несерйозних оголошень. Найвища інформативність і комплексний пошук збережуть безліч часу. Аби шукати супутника життя БЕЗКОШТОВНО, без зайвого листування, створіть докладне оголошення з фотографією. В якості альтернативи пропонується платна послуга НЕВИДИМКА – доступ до бази даних і право на необмежене листування з потенційними партнерами без створення оголошення.

ВІДГУКИ ПРО САЙТ ЗНАЙОМСТВ ДЛЯ ШЛЮБУ ТА СЕРЙОЗНИХ СТОСУНКІВ:

Добрий день, панове!
Два роки користувався Вашими послугами і в цілому задоволений, так як доводилось зустрічатись з Вашими користувачами ( нашими можливими партнерами :) ) і приємно, що це люди дійсно реальні з своїми вимогами і проблемами, тобто як в житті і повинно бути. Чесно кажучи, думав, що за такий час вже вирішу питання вибору свого супутника життя, але... То ж довелось звернутись до Вас ще раз. У мене до Вас таке запитання-пропозиція. Два роки користувався послугою "невидимка", хочу скористатись ще раз.
...А всім, хто працював і працює на даному сайті, безмежна подяка за роботу і всього найкращого як в роботі, так і в особистому житті теж.
Дякую, що Ви завжди відповідаєте на листи. При цьому досить щиро. Я майже повністю погоджуюсь з Вашою думкою. Відносно мене, я завжди поважав Вашу роботу і висловлював це як словами в листах так і оплатою.

З повагою Олександр.

>> інші відгуки про сайт знайомств для шлюбу >>

забули номер / пароль?
розпочати реєстрацію!
пошук по вебсайту

християнські знайомства
православні знайомства
знайомства інвалідів
історія, допомога сайту
переклад онлайн
стати V.I.P./НЕВИДИМКОЮ
    ЗАРАЗ:
3 осіб online
6948 членів
з 71 країн
>>ще статистика>>
знайомства для шлюбу
Adam-i-Eva © 2003-2018
сайт знакомств ru