серйозні знайомства Київ, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Полтава

Christian Dating Service for Marriage

САЙТ СЕРЙОЗНИХ ЗНАЙОМСТВ

знайомства для шлюбу та серйозних стосунків ЖЖСайт серйозних знайомств

Christian Dating Service

Сайт знакомств по-русски

 
Ваш номер 
пароль 
для клієнтів

САЙТ ЗНАЙОМСТВ ДЛЯ ШЛЮБУ ТА СЕРЙОЗНИХ СТОСУНКІВ

Увага! Це не розважальний сайт знайомств! Це є прагматичний сайт знайомств для шлюбу, створення сім'ї та серйозних стосунків. Гнучка географія знайомств: Київ, Львів, Полтава, Донецьк, Харків, вся Україна, міжнародні знайомства. Якщо Ви шукаєте справжнє кохання та сімейне щастя, а не безкінечне листування та розваги, читайте концепцію сайту серйозних знайомств >>>.

Ідею сайту серйозних знайомств оцінят не лише ті, хто шукає православні знайомства чи християнські знайомства для створення сім'ї; це сайт знайомств для всіх, хто поділяє традиційні погляди на шлюб та кохання, хто шукає знайомство для створення сім'ї. Тільки не плутайте пошук супутника життя з листуванням, спілкуванням, побаченнями наосліп та іншими розвагами!

Наш сайт знайомств ідеально пасує освіченим, професійно успішним людям, яким не вистачає часу на влаштування особистого життя по-старому. Але, це й НЕ шлюбна агенція! Немає тут також псевдонаукових вершителів долі від астрології, т.зв. соціоніки та ін. Ми не вирішуємо за Вас Вашу долю, вона у Ваших руках! Вам треба трохи напружитись, аби допомогти собі.

Унікальний інструмент для збору та аналізу інформації, допоможе миттєво обробити багатотисячну базу даних, не загубивши жодного потенційного партнера, і робити це надалі автоматично за програмою пошуку, яку Ви задасте. Ми не обіцяємо втілити в життя всі Ваші мрії та фантазії – ми знайомимо реальних людей зі своїми чеснотами та вадами, яких об'єднують лише серйозні погляди на знайомство.

Якщо наш підхід до пошуку супутника життя здається Вам занадто нудним, завітайте до каталогу сайтів знайомств. Якщо Ви поділяєте наші погляди на знайомства та не проти скористатись послугами сайту серйозних знайомств безкоштовно, створіть своє оголошення з фотографією та розповіддю-презентацією прямо зараз!

Концепція сайту серйозних знайомств для пошуку супутника життя з мінімумом листування

– для пересічних людей (розгорнута)

– для непересічних людей – будь-ласка, переходьте одразу до п.10

Вибачте за неделікатність висловлювань, але це вимушений засіб для постсовітської публіки, що не звикла до порядної поведінки на самоті. Якщо Вас ДІЙСНО цікавить пошук супутника життя з мінімумом листсування, прийміть, будь-ласка, наступне:

1. Ви НЕ розумніші за інших людей, в т.ч. Ваших потенційних партнерів та розробників цього сайту. Дотримуйтесь порад і правил і буде Вам Щастя!

2. Ви мусите поважати себе та інших людей (принаймні, на нашому сайті).

3. Це є сайт СЕРЙОЗНИХ знайомств, тому Ви МУСИТЕ поводитись СЕРЙОЗНО! Не вимагайте від інших бути серйозними (про це потурбується модератор), почніть з себе!

4. Хамство на сайті неприпустиме, якщо Ви не можете жити без совкового хамства – на здоров'я, але не тут! Модератор цього не допустить.

5. Користування сайтом передбачає елементарну письменність, тобто вміння ЧИТАТИ та РОЗУМІТИ те, що прочитали. Не намагайтесь підмінити реальність домислами та фантазіями! Ви не дитина, поводьтесь по-дорослому!

6. Крім елементарної письменності необхідні навички роботи з електронною поштою: мати надійну поштову скриньку, перевіряти її регулярно, не лише папку ВХІДНІ, але й папку СПАМ, не допускати заморожування та переповнення скриньки, контролювати роботу спам-фільтра тощо. Без цього ефективна робота з сайтом неможлива.

7. Шлюбне оголошення – це є шлюбне оголошення; словесне блювотіння з віртуальних борделів, вірші, гороскопи, банальні абстрактні тексти (навіть якщо Вам здається, що вони Вам пасують) НЕ ПРОЙДУТЬ! Враховуючі спеціалізацію нашого сайту, це неприйнятно, див. п.4.

8. Стислість – не сестра таланту, це сестра ліні та дурості! Якщо Вам ліньки написати (не вкравши) 200 нещасних слів для своїх потенційних партнерів та користуватись сайтом серйозних знайомств безкоштовно, Вам тут робити нічого (див. п.2). Втім, довести серйозність своїх намірів Вы можете в інший спосіб, сплативши послугу НЕВИДИМКА.

9. Вміння читати, думати, аналізувати, дивитись на себе та свої вчинки очима інших людей, допомогати собі, не сподіваючись на диво чи інші сили (чи то самого Бога, чи на доброго царя-батюшку, чи просто добрих людей) д-у-у-у-уже підвищать Ваші шанси на успіх. Результат залежить в першу чергу від Вас!

10. Читайте, будь-ласка, поради для створення оголошення, оптимізації пошуку супутника життя та правила сайту серйозних знайомств.

Декілька слів про пошук супутника життя

Для серйозних стосунків має бути відповідність багатьох чинників: біохімічних (на рівні генів, феромонів, запахів), світоглядних, інтелектуальних, культури, вдачі, хобі, уподобань, звичок, навіть професії (в т.ч. через ефект професійної деформації), та ін. Звісно, деякі з них можна перевірити виключно під час реальній зустрічі, але дуже багато факторів можна врахувати за допомогою комп'ютера через комплексну систему. В кінцевому рахунку немає значення, які саме чинники враховуються спочатку – чи то біохімічні, чи то решта. Ми розробили високоінформативну систему двосторонньої сумісності, яка враховує усі чинники, які лише можна перевірити без реальної зустрічі. Така схема дозволяє шукати супутника життя найбільш ефективно, з мінімумом листування, розчарувань, витрат часу та грошей; але з максимумом конфіденційності. Коли все, що можна перевірити дістанційно, пройде випробування, має сенс переходити до реальної зустрічі. Іншими словами, наш підхід прямо протилежний вуличним знайомствам.

ВІДГУКИ ПРО САЙТ ЗНАЙОМСТВ ДЛЯ ШЛЮБУ ТА СЕРЙОЗНИХ СТОСУНКІВ:

Слава Ісусу Христу!
Знаючи, що це приємно і важливо бачити добрі плоди своєї праці, з приємністю і великою подякою повідомляємо Вас, що ще двоє сердець Господь поєднав за Вашим посередництвом.
Нехай благословить Вас Бог!

З величезною подякою,
Світлана і Теодор.

>> інші відгуки про сайт знайомств для шлюбу >>

забули номер / пароль?
розпочати реєстрацію!
пошук по вебсайту

християнські знайомства
православні знайомства
знайомства інвалідів
історія, допомога сайту
переклад онлайн
стати V.I.P./НЕВИДИМКОЮ
    ЗАРАЗ:
3 осіб online
6948 членів
з 71 країн
>>ще статистика>>
знайомства для шлюбу
Adam-i-Eva © 2003-2018
сайт знакомств ru